Auksas PAČ’e

Hockey Punks – Panevėžio atvirojo čempionato nugalėtojai!

Juodupė – Hockey Punks

Tai buvo tiesiog wow rungtynės!

Elektrėnai, 2017-03-13

 

Kai nieko nesitiki

Kas bendro tarp sporto ir sporto fotografavimo? Nežinia, kaip viskas pasisuks.
Vakar buvo puikus to pavyzdys: rungtynės, kurios nežadėjo nieko ypatingo ar intriguojančio, pažėrė nuostabių akimirkų tiek žiūrovams, tiek fotokamerai.

Hockey Punks – Geležinis Vilkas

 

 

 

Energija – Hockey Punks

Elektrėnai, 2017-03-06

HP – GV

Darius Kasparaitis pagerbtas Elektrėnų ledo rūmuose, nuotaikingos Hockey Punks ir Geležinio Vilko rungtynės ir laimingas aš, gavęs Kasparaičio autografą ant per praeitas rungtynes mano darytos nuotraukos. Awesome!

 

 

 

Kasparaitis

Hockey Punks – Juodupė. Darius Kasparaitis.

Tai buvo išskirtinės rungtynės! Tokią dovaną žiūrovams pateikė tikrai ne vienas žmogus, bet abi komandos, kurios parodė gražų ir energijos kupiną žaidimą. Reikia pripažinti, kad Juodupės fanai – nuostabūs, o arenoje buvo išties triukšminga 🙂

Kaip visada, facebook’o nesugadintos foto:

 

Pankai prieš tigrus

Bandžiau prisižadėti, kad šiandienos rungtynes žiūrėsiu, tačiau antro kėlinio viduryje rankos pačios pradėjo traukti fotoaparatą iš kuprinės ir per trečią kėlinį mano, kaip žiūrovo, vieta liko tuščia…

Anksti kėlęs…

Normalūs žmonės sekmadieniais miega ilgiau. Nenormalūs (šiuo atveju, apie 17 žmonių) 9 val. ryto pajuda iš Vilniaus į Panevėžį. Bet tikslas to vertas – dvejos rungtynės, dvejos triuškinančios pergalės. Žinoma, Hockey Punks pergalės.

Tiesa, šįkart jų antrosios komandos (farm team). Panevėžio čempionatas nors ir ramesnis už Lietuvos, tačiau žaidimas vis tiek įtraukia, o pergalinga gera nuotaika garantuota visai savaitei. Man tai tikrai!

Renkitės šiltai

Taip, ir dar koks! - atsakau paskutiniu metu, kai pamatę mano nuotraukas pažįstami nustebę paklausia: Lietuvoje yra ledo ritulys?
Keista, bet iki praeito rudens ir pats užduočiau šį klausimą. Tačiau, gero draugo dėka, apsilankiau Lietuvos čempionato rungtynėse ir man patiko. Jau per kitas rungtynes atsinešiau kamerą ir pabandžiau pagauti žaidimo akimirkų. Turiu pasakyt, tai nėra taip paprasta: čia ir purvinas arenos stiklas, ir ne visada geriausias apšvietimas, bet svarbiausia - tai nesveikas žaidėjų ir šaibos (ritulio) greitis. Tačiau būtent toks žaidimo greitis ir dinamika padaro ji afigienu, ypač kai žaidimą stebi arenoje arba net po atviru dangumi. 
Taigi, kviečiu susipažinti su Vilniaus „Hockey Punks“.